Ласкаво просимо!

Оберіть мову інтерфейсу зі списку доступних

Корзина0

Яку електронну сигарету вибрати?

Яку електронну сигарету вибрати? - фото 1 - Kalyanchik.ua

Яку електронну сигарету вибрати?

Універсальної електронної сигарети немає. Розумніше купувати укомплектовані девайси - з боксмодом та атомайзером (випарником). При виборі варто звернути увагу на такі параметри.

  • Місткість акумулятора: чим об'ємніше - тим довше ви зможете парити без заряджання/заміни батареї. Ємності 900 мА/год вистачає в середньому на півдня; 1900 мА/год - на день і ще залишиться. Прикиньте власні апетити та вибирайте такий боксмод, щоб його заряду вистачало мінімум на добу.
  • Бак електронної сигарети: поділяють на атомайзери та кліромайзери. Вони поєднують ємність для рідини та випарний елемент в одному пристрої.
  • Наявність термоконтролю збільшує термін служби випарника та рівномірно випаровує рідину. Новому вейперу буде простіше виробити свою манеру куріння. Ви захистите себе від проблем підтікання рідини, дискомфорту липкості рук та неприємного присмаку гару. Крім того, зможете виставляти оптимальну температуру пари, що максимально передає її смак. І робити подвійні затягування без побоювання, що пристрій перегорить.

Який атомайзер вибрати: чим відрізняється атомайзер від кліромайзера

Дріпки, картомайзери, танкомайзери, кліромайзери – це різновиди атомайзерів. Різниця між ними у ємності для курильної рідини. Новачку не варто возитися з танкомайзером або дрібнитися з дріпкою. Щоб звикнути до вейпінгу та облюбувати свій стиль ширяння, вибирайте кліромайзер.

  • Атомайзери поділяють на обслуговуються, напівобслуговуються та необслуговуються. Під поняттям «обслуговування» мають на увазі самостійну намотування нових спіралей та заміну ґнота. Найзручніший для початківців — варіант, що напівобслуговується (замінюються тільки змінні випарники) або гібридний (обслуговуваний і напівобслуговуваний одночасно).
  • Якщо ви купуєте атомайзер окремо, переконайтеся, що конектор з'єднується однаковим різьбленням з боксмодом. Вона буває трьох видів: магнітний, eGo або 510. Проблему не стикування деталей пристрою можна вирішити за допомогою перехідника 510-eGo.
Що стосується рідини, то тут, як то кажуть: «На смак і колір фломастери відрізняються». Щоб підібрати своє, потрібно спочатку спробувати. Не бійтеся експериментувати. Єдина порада - звертайте увагу на міцність рідини.

  • Без нікотину (0 мг/мл)
  • Супер лайт (6 мг/мл)
  • Лайт (11-12 мг/мл)
  • Міцна (16-18 мг/мл)
  • Супер міцна (24 мг/мл)
Наступна стаття:
Кальян Медуза – унікальність, естетика та практичність